Dla małych firm

Prowadzisz małą firmę ? U nas znajdziesz odpowiednie oprogramowanie, kasę fiskalną lub zestaw do monitoringu.

Dla większych firm

Wdrażamy najpopularniejszy w Polsce systemu sprzedaży - Subiekt. Posiadamy w swojej ofercie wiele drukarek fiskalnych. Instalujemy alarmy i monitoring, opracowujemy strony www.

Dla biur rachunkowych

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną biur rachunkowych. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie programów księgowych i płacowych.

Dla firm produkcyjnych

Systemy Insert wyposażone są w API ( sfera ). Za pomocą sfery tworzymy aplikacje wspomagające produkcję. Dla większych firm produkcyjnych polecamy Navireo.

piątek, 06 lipiec 2012 11:46

Odnowienie podpisu elektronicznego Certum w płatniku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po wgraniu certyfikatu na kartę trzeba go zarejestrować w systemie. Służy do tego aplikacja ProCertumCardManager ( w katalogu Unizeto ).

 

Po rejestracji nowej karty trzeba zarejstrować aktualne listy crl w płatniku. Są one do pobrania ze strony Narodowego Centrum Certyfikacji w dziale lista crl. Po ich pobraniu rejestrujemy je w płatniku w menu przekaz elektroniczny ( lewa strona) ->listy CRL.

 

Następnie certyfikat -> rejestruj certyfikat kwalifikowany. Po zarejestrowaniu w płatniku nowego certyfikatu wchodzimy w przekaz -> ustawienia przekazu elektronicznego -> certyfikaty i zaznaczamy nowy certyfikat a potem zamykamy okno. Po ponownym otwarciu przekaz ->ustawienia przekazu elektronicznego->certyfikamy i sprawdzamy ( weryfikuj teraz ) czy stan certyfikatów pozwala na przesyłanie dokumnetów do ZUS.

Czytany 9008 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 styczeń 2014 10:06

Copyright © 2020 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.