Dla małych firm

Prowadzisz małą firmę ? U nas znajdziesz odpowiednie oprogramowanie, kasę fiskalną lub zestaw do monitoringu.

Dla większych firm

Wdrażamy najpopularniejszy w Polsce systemu sprzedaży - Subiekt. Posiadamy w swojej ofercie wiele drukarek fiskalnych. Instalujemy alarmy i monitoring, opracowujemy strony www.

Dla biur rachunkowych

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną biur rachunkowych. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie programów księgowych i płacowych.

Dla firm produkcyjnych

Systemy Insert wyposażone są w API ( sfera ). Za pomocą sfery tworzymy aplikacje wspomagające produkcję. Dla większych firm produkcyjnych polecamy Navireo.

środa, 09 kwiecień 2014 07:21

Koniec wsparcia dla Windows XP

Wczoraj Microsoft zakończył wsparcie dla produktów z serii Windows XP. To znaczy , że od dzisiaj nie ukaże się już żadna aktualizacja tego systemu.

W związku z tym dla komputerów , na których wykonywane są ważne operacje ( prowadzona sprzedaż, operacje bankowe ) zalecamy aktualizację do nowszego systemu np. Windows 8. Nie należy wpadać w panikę , to że zakończyło się wsparcie nie oznacza , że jutro komputer zostanie zaatakowany. Tym niemniej w miarę upływu czasu Windows XP będzie coraz mniej bezpieczny. Więcej informacji na stronie http://www.microsoft.com/pl-pl/windows/business/retiring-xp.aspx .

Czytany 3130 razy

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.