Dla małych firm

Prowadzisz małą firmę ? U nas znajdziesz odpowiednie oprogramowanie, kasę fiskalną lub zestaw do monitoringu.

Dla większych firm

Wdrażamy najpopularniejszy w Polsce systemu sprzedaży - Subiekt. Posiadamy w swojej ofercie wiele drukarek fiskalnych. Instalujemy alarmy i monitoring, opracowujemy strony www.

Dla biur rachunkowych

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną biur rachunkowych. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie programów księgowych i płacowych.

Dla firm produkcyjnych

Systemy Insert wyposażone są w API ( sfera ). Za pomocą sfery tworzymy aplikacje wspomagające produkcję. Dla większych firm produkcyjnych polecamy Navireo.

poniedziałek, 31 październik 2016 17:12

Subiekt123

subiekt123 subiekt123

Nowy program w ofercie Insertu. Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma – w miarę rozwoju biznesu – może dowolnie rozbudowywać. Do 31 stycznia 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system do wystawiania faktur i paragonów. Oferuje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.

Prosty, intuicyjny, online 
Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 należy do tej samej rodziny. To aplikacja online skrojona na miarę potrzeb firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

Program daje możliwość wystawienia paragonu lub faktury w kilkanaście sekund, prostego zarządzania usługami i towarami oraz gromadzenia informacji o klientach w jednym miejscu. Dodatkowo przedsiębiorca ma pod ręką terminarz należności i zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego i ZUS.

Rośnie razem z biznesem 
Program zbudowany jest modułowo. Standardowa opłata obejmuje pełen dostęp do wszystkich funkcji podstawowych. W miarę, jak firma się rozwija, można rozszerzać aplikację o wybrane moduły dodatkowe. Na razie dostępne są moduły: fiskalizacja (drukowanie paragonów fiskalnych) i użytkownik+ (możliwość korzystania z aplikacji przez kilku pracowników tej samej firmy). Stopniowo aplikacja będzie rozwijana o kolejne funkcje.

Aby rozpocząć pracę z Subiektem 123, wystarczy wejść na stronę subiekt123.pl, a następnie zalogować się lub zarejestrować konto. Do 31 stycznia 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Subiekt 123 dla klientów biur rachunkowych 
System został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty handlowe mogą od razu trafić w postaci elektronicznej do biura rachunkowego.

To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy księgowej. Co więcej biuro rachunkowe, które zakupi specjalną licencję Subiekta 123 dla biur rachunkowych, może bezpłatnie udostępniać aplikację wszystkim swoim klientom.

Sprawdź Subiekta 123 na stronie subiekt123.pl.

Czytany 2115 razy

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.