Dla małych firm

Prowadzisz małą firmę ? U nas znajdziesz odpowiednie oprogramowanie, kasę fiskalną lub zestaw do monitoringu.

Dla większych firm

Wdrażamy najpopularniejszy w Polsce systemu sprzedaży - Subiekt. Posiadamy w swojej ofercie wiele drukarek fiskalnych. Instalujemy alarmy i monitoring, opracowujemy strony www.

Dla biur rachunkowych

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną biur rachunkowych. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie programów księgowych i płacowych.

Dla firm produkcyjnych

Systemy Insert wyposażone są w API ( sfera ). Za pomocą sfery tworzymy aplikacje wspomagające produkcję. Dla większych firm produkcyjnych polecamy Navireo.

sobota, 11 kwiecień 2020 08:40

wersja 30 nexo - umowy i szybka sprzedaż

W wersji 30 Insert Nexo pojawiło się sporo nowości. Część oczywiście dotyczy koronowirusa - zmiany w Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant. Chciałbym tu zwrócić uwagę na zmiany w gestorze - obsługa umów oraz moduł w subiekcie ( co prawda na razie w laboratorium ) szybka sprzedaż

 

W umowach możemy wprowadzić dane umowy , szablon umowy a także czynności , które mają być wykonane. Np. mamy umowę na konserwację kserokopiarki, w ramach umowy należy raz do ku wykonać przegląd. Możemy z automatu ustawić wysłanie sms, wysłanie proformy a także faktury. Umowy mogą nam taże przypomnieć o wygasających umowach z zakładem energetycznym czy operatorem telefonicznym.

Szybka sprzedaż w Subiekcie Nexo jest przeznaczona do monitorów dotykowych. Możemy zdefiniować wygląd i funkcje naszego dotykowego wyświetlacza. 

Czytany 952 razy

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.