wtorek, 20 październik 2020 06:51

Portal biura rachunkowego Insert

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Portal Biura to wygodna aplikacja webowa, będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. Jest w pełni zintegrowana z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych – Rewizorem i Rachmistrzem GT oraz nexo.ortal Biura to wygodna aplikacja webowa, będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. Jest w pełni zintegrowana z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych – Rewizorem i Rachmistrzem GT oraz nexo. Aplikacja oferuje dwie usługi: Dokumenty oraz Raporty. Obie gwarantują szereg praktycznych funkcji, zarówno dla biur, jak i ich klientów i mogą być wykorzystywane niezależnie od siebie. Firma Insert oferuje miesięczny okres próbny z limitem 50 stron. Skontaktuj się z nami aby wdrożyć tą usługę w swoim biurze rachunkowym

 

Zobacz co zyskasz jako klient

Portal Biura pozwala błyskawicznie wysyłać dokumenty do biura rachunkowego, także w formie pliku PDF lub zdjęcia zrobionego za pomocą smartfona, a następnie na bieżąco analizować postęp prac nad nimi. W razie błędu na dokumencie otrzymasz jego zwrot z odpowiednią adnotacją, dzięki czemu będziesz mógł szybko nanieść niezbędne poprawki. Przygotowane przez biuro dane raportowe są do Twojej dyspozycji o każdej porze, a o nadchodzących terminach i czynnościach podatkowo-składkowych przypomni Ci automatyczne powiadomienie, wysyłane mailem lub SMS-em.

Dokumenty

Dzięki usłudze możesz:

 • Błyskawicznie przesyłać do biura rachunkowego poprzez chmurę zdjęcia dokumentów (np. zrobione za pomocą smartfona) oraz dokumenty w formacie PDF.
 • Wyczerpująco opisywać przesyłane dokumenty.
 • Śledzić postęp pracy nad dokumentami.

Raporty

Dzięki usłudze możesz:

 • Wygodnie przeglądać dane raportowe, udostępniane przez biuro rachunkowe:
  - podsumowanie Twojej ewidencji VAT oraz zapisów szczegółowych sprzedaży i zakupu,
  - podsumowanie Twoich ksiąg rachunkowych, w tym również ich poszczególne zapisy (dla księgowości uproszonych),
  - podsumowanie Twoich rozliczeń wraz ze szczegółami zobowiązań i należności,
  - wynagrodzenia Twoich pracowników,
  - podsumowanie zobowiązań wobec instytucji prawnych oraz Twoich pracowników, wraz z danymi niezbędnymi do wykonania przelewów.Sprawnie operować na udostępnionych przez biuro raportach — filtrować, wyszukiwać oraz sortować, a dla wnikliwszej analizy —  eksportować dane (do formatu csv) lub wydrukować je.
 • Monitorować nadchodzące terminy ustawowe oraz te wynikających z umowy z biurem (np. termin dostarczenia dokumentów, termin rozliczenia z biurem).
 • Otrzymywać powiadomienia o nadchodzących czynnościach poprzez SMS lub pocztę email.


Zobacz co zyskasz jako biuro rachunkowe


Korzystając z Portalu Biura szybko wyślesz klientom raporty finansowo-księgowe oraz błyskawicznie wczytasz odebrane dokumenty do swojego programu księgowego. Ponadto poinformujesz ich o nadchodzących terminach podatkowo-składkowych, konieczności dostarczenia istotnych dokumentów, rozliczeniach czy wysyłce raportów. Sam decydujesz o formie powiadomienia, które otrzymuje klient – mogą to być maile lub SMS-y. Dodatkowo zyskujesz stały wgląd w wysłane danemu klientowi raporty, zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu możecie je wspólnie analizować w dowolnej chwili. To znacząca oszczędność czasu, zarówno dla samego biura, jak i dla jego klientów.

Dokumenty

Dzięki usłudze możesz:

 • Automatycznie pobierać przesłane przez klienta dokumenty do programów księgowych.
 • Wygodnie przeglądać je wszystkie w jednym miejscu.
 • Łatwo wprowadzać otrzymane dokumenty do użytkowanego systemu.
 • Automatycznie wczytywać dane z faktur (OCR) — aplikacja sama rozpoznaje dane z przesłanego dokumentu, takie jak numer dokumentu, data, kontrahent czy kwota z tabeli VAT, a następnie przenosi je na zapis księgowy podczas jego dodawania.Automatycznie informować klienta o postępie prac nad danym dokumentem.


Raporty

Dzięki usłudze możesz:

 • Publikować raporty finansowo-księgowe.
 • Wygodnie przeglądać wysłane klientowi raporty.
 • Ustawiać automatyczne powiadomienia (mail lub SMS, wybór należy do Ciebie) dla klientów o nadchodzących terminach podatkowo-składkowych, konieczności dostarczenia dokumentów, rozliczenia się z biurem, wysyłki raportów lub odrzuceniu przesłanych dokumentów (i konieczności ich poprawy).


Ceny

Dokumenty InsERT nexo/InsERT GT - Cennik

Wielkość pakietu (liczba stron) 1 miesiąc 3 miesiące 12 miesięcy
500 99 - -
1000 189 249 299
2000 299 349 499
5000 499 599 699
10000 - 999 1199

Raporty InsERT nexo/InsERT GT - Cennik

Wielkość pakietu (liczba podmiotów) 1 miesiąc 3 miesiące 12 miesięcy
50 49 129 399
Paczka dodatkowa 50 30 78 238

Więcej informacji na stronie Portal Biura

Czytany 1227 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 październik 2020 09:28
Dla biura rachunkowe

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną biur rachunkowych. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie programów księgowych i płacowych. Instalujemy podpisy elektroniczne, konfigurujemy obieg dokumentów. Firma Insert ( której jesteśmy serwisem i autoryzowanym punktem sprzedaży ) posiada specjalne zestawy dla biur rachunkowych. Przykładowe propozycje dla biur rachunkowych przedstawiamy poniżej, zachęcamy do kontaktu.

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.