Insert

Insert (3)

Posiadamy w ofercie wszystkie programy InsertGT/Nexo przenaczone dla małych i średnich firm, sprzedajemy również abonamenty oraz piszemy programy wspomagające pracę systemów Insert.

W tym dziale:

Programy Insert Nexo

Programy Insert Nexo (8)

InsERT nexo to nowa, kolejna po InsERT GT, generacja programów do zarządzania małą i średnią firmą. W skład pakietu wchodzą: Subiekt nexo (system sprzedaży), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy) i Rachmistrz nexo (program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego).

InsERT nexo to rozwiązanie kompleksowe, usprawniające działanie całej firmy, a nie tylko poszczególnych działów. Pakiet został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne.

Pakiet jest dostępny w dwóch wersjach:

  • InsERT nexo (Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo) – kompletny pakiet do zarządzania, spełniający standardowe wymagania małej i średniej firmy;
  • InsERT nexo PRO (Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo PRO) – wersja przeznaczona dla firm, które potrzebują dodatkowych funkcjonalności lub indywidualnych  rozwiązań. Charakteryzuje się większą otwartością i elastycznością. Umożliwia tworzenie rozszerzeń dopasowujących system do specyficznych wymagań użytkownika, daje również większe możliwości konfiguracji biznesowej (pozwala np. dodawać własne słowniki, raporty, wzorce wydruku itp.). Zawiera także dodatkowe rozwiązania dla każdego z programów.
Zobacz artykuły...
Programy Insert GT

Programy Insert GT (5)

InsERT S.A. jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm ( ponad 500 tys. licencji ). Najbardziej znana linia programów firmy Insert to Insert GT, w skład której wchodzą programy do sprzedaży, księgowości , płac i wiele innych. W naszaj ofercie znajdują się wszystkie produkty firmy Insert. Najpopularniejsze z nich są opisane poniżej.

Zobacz artykuły...
Rozwiązania partnerskie do programów Insert

Rozwiązania partnerskie do programów Insert (3)

Systemy GT i Nexo umożliwiają tworzenie aplikacji rozszerzającymi ich możliwości. U nas możesz zakupić rozwiązania partnerskie do programów firmy Insert https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/rozwiazania_partnerskie.html . Przykładowe programy zostały opisane  wtej kategorii.

Zobacz artykuły...
System Navireo

System Navireo (2)

Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa użytkownicy Navireo mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

Poznaj system ERP, który zapewnia dynamiczny rozwój firmy, usprawniając sprzedaż, optymalizując zapasy i wspomagając kontrolę kosztów.

Umów się na spotkanie - skontaktuj się z nami. Prezentacja systemu jest bezpłatna

Więcej na temat Navireo

Zobacz artykuły...

Zapraszamy do odbycia elektronicznych szkolen biznesowych. Z oferty szkoleń Insert skorzystało już ponad 5000 osób.

!! Przeczytaj artykuł i zapisz sie na szkolenie !!

vendero to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat  tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Dodatkowe informacje

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Daje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.

Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 należy do tej samej rodziny. Ta aplikacja online skrojona na miarę potrzeb firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

Wersja podstawowa programu obejmuje funkcje bazowe, takie jak fakturowanie i wystawianie paragonów, zarządzanie klientami oraz usługami i towarami.

Dodatkowe informacje

  • Cena netto 690
  • Cena brutto 848,70

Copyright © 2019 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.