Programy pozostałe

Programy pozostałe

Oprócz oprogramowania Insert w naszej ofercie znajdują się dedykowane programy branżowe, programy dla których jesteśmy subdystrybutorami, programy Microsoft i wiele innych. 

W tym dziale:

Programy subdystrybucja

Programy subdystrybucja (1)

W tej kategorii znjadziesz programy, które sprawdziliśmy i polecamy naszym użytkownikom. Możesz je nabyć u naszych partnerów lub używać darmowych wersji. W opisach produktów nzajdują się linki do tych programów

Zobacz artykuły...

Jesteśmy partnerem saldeo, wdrażamy nowoczesne rozwiązania w księgowości. Umów się na bezpłatną prezentację.  

Saldeo SMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności.Dzięki SaldeoSMART zyskujesz czas, eliminujesz błędy, poprawiasz jakość pracy księgowego. Saldeosmart rozpoznaje zeskanowane dokumenty i na ich podstawie tworzy pliki do współpracy z programami księgowymi ( w przypadku insert są to pliki epp ). Więcej o saldeosmart.  

Dodatkowe informacje

  • Cena netto od 200 zł netto za moduł odczytywanie dokumentów
  • Cena brutto od 246 zł brutto za moduł odczytywanie dokumentów

Prowadzisz projekty wspólnie z innymi i dzielisz się z nimi dokumentami, chcesz mieć dostęp do aktualnych plików w pracy i w domu – Office 365 Business ma wszystko, czego potrzebujesz. W ofercie Insertu kupisz w niezwykle atrakcyjnej cenie. Dzisiaj praca przedsiębiorcy wygląda mniej więcej tak: w biurze pracuje na komputerze stacjonarnym, prowadzi prezentacje używając tabletu, w domu kończy sprawy na laptopie, a w międzyczasie wszystko kontroluje na telefonie. Ciągłe przesyłanie lub przenoszenie dokumentów jest uciążliwe, szczególnie, gdy zadania czy projekty prowadzi wspólnie z innymi. Office 365 Business rozwiązał ten problem. Roczna licencja na jednego użytkownika daje możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach.

Dodatkowe informacje

  • Cena netto 395 netto rocznie
  • Cena brutto 485,85 brutto rocznie

Jest to system zarządzanie sprzedażą internetową, integracja sklepu z Allegro, Amazon i eBay. Wdrażamy baselinker dla programów Subiekt GT, Subiekt Nexo

Proponujemy znakomity serwer terminali Winflector, dzięki któremu wirtualizacja aplikacji jest prosta, oszczędna i wydajna. Oprogramowanie działa poprzez sieć lokalną, Internet a także dedykowane połączenie, minimalizując zużycie zasobów sieciowych oraz sprzętowych poprzez wyeliminowanie pośredniej warstwy jaką jest rozbudowany pulpit zdalny.

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.