Programy własne GT i Nexo

Programy własne GT i Nexo (6)

Piszemy własne programy i zestawienia współdziałające z programami firmy Insert serii GT i Nexo ( Subiekt , Gratyfikant , Rewizor ). Projektujemy wzorce wydruków dla linii Nexo ( dla linii GT korzystamy z podwykonawców ).

arDziałkowiec

arDziałkowiec to program do rozliczania wpłat działkowców. W programie defiujmey opłaty , jakie działkowcy ponoszą w związku z posiadaniem działki. Program ściśle współpracuje z Rewizorem. Informacje o działkowcach i działkach są zapisane w numerach kont. Program zakłada pracę na stanowisku kasowym oraz stanowisku księgowym. Stanowiska działają niezależnie , ale synchronizuję się gdy wykryją drugie stanowisko w sieci.

Głównym zadaniem tego programu jest synchronizacja danych pomiędzy systemem budinfo , który służy do bieżacej obsługi Izby ( wystawianie zaświadczeń , ewidencja wpłat ) a systemem Insert GT używanym w księgowości. Więcej na temat tego systemu możesz dowiedzieć się w instrukcji online .

InsertGT_Optymalizator

Celem programu jest ograniczenie ilości kontrahentów , towarów i kategorii funkcjonujących w systemach GT.

Przenoszenie danych

Często zdarza się , że program sprzedaży z jakiego aktualnie korzystamy nie spełnia już naszych oczekiwań. Jednak wahamy z przejściem na iiny program ponieważ w starym programie mamy duzo informacji , które musielibyśmy ręcznie wprowadzać do nowego programu.

System rozliczania produkcji pozwala na ewidencję godzin pracy pracownika i innych kosztów na projektach. Dane są zapisywane w Subiekcie, Gratyfikancie i Rewizorze za pośrednictwem Sfery. Dokładny opis ( instrukcję ) można pobrać tutaj : 

. Poniżej skrócony opis funkcjonalności programu

Insert GT zestawienia

Jest to zbiór zestawień w Excelu wspomagający pracę programów z serii Insert GT. W stosunku do wbudowanych w program zestawień Excel dostarcza zdecydowanie większych mozliwości analizy, dane mogą być grupowane , przedstawiane jako zestawienia krzyżowe czy też za pomocą wykresów. Na zamówienie tworzymy nowe zestawienia lub modyfikujemy istniejące.

Początek strony