Projektowanie stron internetowych

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Poświęcamy dużo czasu na współpracę z klientem.   Możesz u nas zamówić prostą internetową wizytówkę lub sklep internetowy zintegorwany z Subiektem. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Poniżej znajdziesz kilka z wielu powodów dlaczego warto wykonać u nas twoją stronę internetową.

przyjazne linki

Optymalizujemy stronę pod kątem SEF / SEO. Artykuły na stronach mają przyjazne linki. W artykułach umieszczamy tagi aby były łatwiejsze do wyszukania dla wyszukiwarek internetowych. Strony wyposażamy w mapy stron, dzięki czemu są łątwiejsze do zaindeksowania przez roboty sieciowe. Takie i inne działania wpływają pozytywnie na pozycję strony w wyszukiwaniu organicznym. Zajmujemy się również pozycjonowaniem za pomocą linków sponsorowanych ( adwords )

Strony tworzone są w systemach CMS ( Joomla, WordPress,.Vendero ). Użytkownik może zarządzać treścią strony przez zaplecze. W prosty sposób można dodawać własne artykuły i zdjęcia. Swoje strony opieramy zazwyczaj na przepięknych szablonach joomlashine. Na stronach możemy zainstalować wtyczki społecznościowe, pokazy slajdów, katalogi.

zaplecze strony
strona na smartfonie

Nasze strony są responywne. To znaczy , że dostosowujemy działanie strony do urządzenia, na którym jest wyświetlane. Strona może zupełnie inaczej wyglądać na komputerze, notebooku, tablecie i smartfonie. Na przykład na komputerach i notebookach możemy mieć sekcję "pobierz", która będzie niedostępna na tabletach i urządzeniach mobilnych. Również menu może się zmieniać w zależności od urządzenia, szczególnie na komórkach menu oznaczane jest ikoną menu i działa na zasadzie jednokolumnowej rozwijanej listy. 

Nasze przykładowe realizacje

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.