Strony www portfolio

Strony www portfolio (16)

Projektujemy strony w różnych technologiach, specjalizujemy się w stronach opartych na Joomla. Poświęcamy dużo czasu na współpracę z klientem.  Nasze strony są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych ( mechanizmy SEF , SEO ).  Prowadzimy również kampanie reklamowe adwords. Strony www i pocztę klientów przechowujemy na szybkim serwerze zewnętrznym. Nasze przykładowe realizacje pogrupowaliśmy w kategoriach.

Klub Ochrony Środowiska Śląska Opolskiego zajmuje się zagadnieniami związanymi z tą dziedziną w województwie opolskim. Strona klubu to prosta strona zawierająca informacje o bieżącej działalności i możliwością kontaktu

Opolskie Porozumienie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego zrzesza 10 samorządów zawodowych z województwa opolskiego. Celem strony jest prezentacja porozumienia. Na stronie głownej umieszczone zostały kafelki z logami sygnaturiuszy, po kliknięciu na animowany kafelek następuje przekierowanie na stronę sygnatariusza. Poza tym rozwijane menu, artykuły w postaci slideshow.

Petrex

Firma Petrex zajmuje się monatażem okien, drzwi, żaluzji i bram garażowych

Milktech

Milktech to internetowy sklep ze sprzętem dla producentów mleka.

Nasz sklep z szablonami flash. Dzięki współpracy z amerykańskim kontrahentem oferujemy szeroki wybór szablonów

Grekon

Firma Grekon zajmuje się produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej

Kancelaria Wilczek

Strona Kancelarii Rady Prawnego Marcina Wilczka.

Sadło Transport

Firma Sadło Transport zajmuje się przewozem osób oraz świadczy usługi pomocy drogowej

Naczelna organizacja Techmiczna zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu transportu ( w tym prawo jazy ) oraz BHP, przeprowadza audyty środowiskowe, prowadzi usługi poligraficzne i wiele innych usług.

Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zrzesza inzynierów posiadających uprawnienia budowlane. Strona Izby zawiera informacje przeznaczone dla osób w niej zrzeszonych oraz starających się o przyjęcie

Strona 1 z 2
Początek strony